Home General See What The Lord Has Done! 100 Couple Share Picture Of Their...

See What The Lord Has Done! 100 Couple Share Picture Of Their Grown Baby Boy

SHARE

Mary Mwangi: uko na ushamba mwingi sana………..hukumbuki hukuwa na chochote mpaka ukafanya arusi ya 10bob, sasa wakati Mungu amekuinua umekuwa na panganga mingi. humble yourself.

Carolyn Njeri: I also saw it kwa internet but don’t give up. Some people are jealous of your progress. Pray pray n pray a lot for your family. Si wote walifurahia ndoa yako. Then achana na watu focus on your life n family.

Celine Wanjiku: Tell them that your love is unbreakable

Rakeeri Waithira: Kuongewa ni lazima kwa hii life ata Yesu hakuponyoka ….aliongewa tu!! Hehehe

Levina Barasa: 😂😂😂😂😂😂😂😂ati nini???? My friend Hapa it’s about minding other people’s business Penda usipende for your information we all are your in-laws nothing has happened to you without us knowing hatutaacha hatuachi it’s you to mind your business and manage your life around social media otherwise tuko hapa tu.

Anyhow, the couple is still going strong. And their baby is all grown. Check out the ohhhh-soooo-cute photos of their litto tot.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here